Spokojnie – to przyszłość


funds

Długo przebierałam w różnych ofertach funduszy nie mogąc zdecydować się na te właściwy, gdyż w Polsce jest dostępnych aż kilkadziesiąt potencjalnych gigantów emerytalnych. Po długich oględzinach i konsultacjach, koleżanka poleciła mi w końcu jeden z funduszy. Z początku podchodziłam do tego pomysłu z niemałą rezerwą nie mogąc się zdecydować, w końcu jednak dałam za wygraną.

Obecnie jestem niezwykle zadowolona i bardzo cieszę z wyboru, którego dokonałam samodzielnie. To naprawdę dobra inwestycja, gwarantująca spokojną oraz niczym nie zachwianą emeryturę, na którą pracujemy całe życie. Pozwoliło mi to na poczucie stabilności i rentowności moich dochodów, jak również opłacalności korzystania z wielu możliwych ulg i rabatów. Także drugi filar jest niezwykle ważnym elementem, na który składa się pełna emerytura. Jeśli nie chcemy czuć żadnych obaw przed przyszłością ani miewać koszmarów związanych z obawą o jutro i zapewnieniem sobie godnego bytu, lepiej już dziś podjąć słuszną decyzję i zdecydować się na emerytalny, wspomagający aktywnie naszą działalność oraz rozsądnie rozporządzający wszystkimi powierzanymi mu środkami.

Jeżeli więc oczekujemy, że będziemy mogli uzyskać dużo środków na funduszu, warto na nim oszczędzać. Obecna moda na aktywne spędzanie życia, ciągłe dokształcanie się oraz oddawanie swoim przyjemnością, sprzyja szczególnie osobom starszym, które przestały się izolować, spędzając samotnie dzień w czterech ścianach swoich mieszkań i domostw, ale zaczęły korzystać z najróżniejszych, przysługujących im przywilejów. Jeśli chodzi o wystrój wnętrz, to rzeźby Aliexpress oraz figurki jakie znajdziemy w tamtym sklepie zapewniają bardzo bogaty zestaw upiększający każde pomieszczenie

Zupełnie nie mogę zrozumieć tego, dlaczego tak nie lubimy osób sprzedających ubezpieczenia. Przecież istnieje wiele ciekawych funduszy, jak na przykład znane przez wszystkich funduszy, pragnących tylko i wyłączenie naszego dobra i starających się pomóc nam w przejściu na godziwie zapracowaną emeryturę. Sama po rozpoczęciu pracy, od razu zdecydowałam się na nawiązanie współpracy z nim w celu wykupienia stosownego ubezpieczenia na życie, gdyż uważam iż jest to istotny element społeczny, znacznie ułatwiający funkcjonowanie w dzisiejszym świecie. Zamówiłam prywatną wizytę fachowego przedstawiciela, który pojawił się o ustalonym czasie i zaskoczył mnie miłą, niebanalną aparycją. Miał bardzo eleganckie ubranie i bransoletkę Aliexpress, co mnie zaskoczyło, gdyż niewielu mężczyzn nosi takie bransoletki.

Z największa przyjemnością przedstawiał zalety, jakie niesie z sobą przystąpienie do funduszu, wyrażając tym samym głęboką nadzieję na moją pozytywną reakcję. W najmilszej atmosferze wypiliśmy herbatę oraz zjedliśmy pyszne ciasto, rozprawiając o ewentualnych możliwościach związanych z tą okazją. Po godzinnej, profesjonalnie przeprowadzonej rozmowie, zdecydowałam się bez wahania na to, widząc, że jest to z pewnością najlepszy aktualnie fundusz w Polsce, skupiający wokół siebie miliony ludzi, pracujących dla wspólnego dobra, jakim jest przyszła emerytura. Oprócz tego zostałam zachęcona do wykupienia dodatkowej polisy, która zapewni mi gwarancję bezpieczeństwa, w razie jakiegokolwiek wypadku. Wymieniliśmy wspólnie poglądy na temat różnych niebezpieczeństw, czających się zewsząd na każdym kroku, po czym doszłam do wniosku, że za niewielką miesięczną dopłatą, mogę mieć znacznie korzystniejszą umowę. Dlatego podpisałam wszystkie dokumenty przedstawione mi przez pracownika, prosząc o dodatkowe wyjaśnienie w kwestiach dla mnie wątpliwych, które oczywiście zostały wyjaśnione na miejscu. Z perspektywy czasu, uważam przystąpienie za bardzo rozsądne posunięcie, gwarantujące mi wszystko, co potrzeba, aby spokojnie móc przejść na emeryturę i wyjechać na wakacje dookoła świata. Zawsze marzyłam o tym, że kiedyś zamieszkam na stałe we Włoszech, w słonecznej Italii (http://webdesignerstwo.bloog.pl/) i założę własną winnicę, a teraz wreszcie, głównie dzięki pomocy, staje się to możliwe do realizacji.

Comments are closed.