Rolety w biznesie


Rolety w biurze

Myślisz, że wystrój wnętrz nie ma większego znaczenia, gdy przyjmujesz klienta, negocjujesz umowę, albo robisz prezentację dla grupy? Przecież najważniejsze są dane jakie przedstawiasz i sposób w jaki przekonujesz do swojego projektu. Jesteś jednak w całkowitym błędzie. Wystrój pomieszczenia ma bardzo duże znaczenie dla procesu negocjacji i w tym tekście przedstawię dlaczego tak właśnie jest. Szczególnie chcę tutaj skupić się na jednym elemencie który jest bodaj najważniejszy i są to rolety. Oto dlaczego te nowoczesne zasłony okienne dadzą przewagę, którą łatwo zbudujesz dla siebie:

Rolety mogą być sterowane: W zależności od pory roku, dostosujemy oświetlenie pomieszczenia tak, aby dobrze wyglądały dla naszych klientów. Szczególnie systemy rolety Łódź mają bardzo zaawansowane sterowniki, umożliwiające precyzyjne dobranie wysokości opuszczenia rolet oraz inne funkcje sterowania, w zależności od dnia lub nocy oraz warunków na zewnątrz. A to tylko niektóre z funkcji jakie posiadają i dzięki nowoczesnym kontrolerom możemy dobrać bardzo wiele funkcjonalności i oczywiście montować je dosłownie w każdym pomieszczeniu. Oczywiście w takim przypadku najlepiej sprawdzają się, gdy okna wychodzą na zewnątrz.

Podnosi się prestiż pomieszczenia: Jak najłatwiej ocenić, czy właściciel dba o firmę? Zaglądając we wszystkie jej kąty i oceniając czy jest tam wysprzątane, oraz czy szef dba o pomieszczenia firmowe. Do jednego z głównych składowych elementów takiego audytu należy oczywiście spoglądanie na to, jak bardzo rolety są wyczyszczone, czy łatwo się zamykają i otwierają, czy nie skrzypią. Dla szefa ważne jest, aby te elementy okienne były wysokiej jakości, ponieważ łatwiej jest wtedy utrzymać je w dobrym stanie. Dlatego dobierając je, poszukaj firmy z Łodzi, która jest niejako miastem-zagłębień systemów okiennych i z tego powodu jest tam wiele znakomitych przedsiębiorstw, których najwyższa jakość wykonania sprawi, że będziesz mógł się popisać przed odwiedzającymi.

Odznaczają się wysoką jakością wykonania: Dzięki użyciu znakomitych materiałów, w tym wysokiej jakości listew aluminiowych, wzmacnianych syntetycznymi linkami oraz doborem dużej ilości kolorów, możesz osiągnąć zestawienie dekoracyjne jakie jest tylko potrzebne do twojego pomieszczenia. Dzięki temu, że monter pokaże ci wzornik z istniejącymi wariantami rolet i żaluzji, dopasujesz je sobie od razu na ścianie i możesz dobrać taki wygląd, jaki będzie podnosił prestiż pomieszczenia biurowego w którym konstrukcja zostanie założona. Poprzez konsultacje z dekoratorem wnętrz będziesz mógł także ocenić, na ile pełna kompozycja została zrealizowana zgodnie z zasadami doboru i instrumentalizacji pokojów w których podejmujesz gości.

Kierują uwagę na twoje wystąpienie: Osobiście, jestem zwolennikiem zasady, że „mniej to więcej”. W designie oznacza ona tyle, że każda przestrzeń nie może być rozpraszana zbędnymi elementami. Rolety na przykład w kremowym kolorze, bądź w kolorze kości słoniowej stwarzają idealną przestrzeń do wystąpienia i sprawiają, że słuchający ciebie będą koncentrowali się na tym co mówisz, a nie będą rozproszeni zbędnymi elementami. To z kolei pozwoli ci łatwo przekonać do swoich racji, a tym samym zdobyć tego upragnionego klienta.

Dobry punkt do zagajenia rozmowy: Na pewno znacie wielu pasjonatów, hobbystów, właścicieli firm. Jeden może uprawiać sporty, inny jeździć konno, ale wielu interesuje się zasłonami okiennymi. Kiedy nie wiemy od czego zacząć, zawsze można pochwalić naszymi nabytkami i pokazać jak wspaniale przy ich pomocy regulujemy światło. To świetny temat konwersacji i pokazuje nas jako ludzi zainteresowanych techniką, wystrojem wnętrz, a nawet fizyką.

Comments are closed.