Ceny hulajnóg elektrycznych w Polsce


Każdego roku nasza firma organizuje konkurs dla najlepszego pracownika, który wieńczy wręczenie wartościowej nagrody. Tym razem najlepszy pracownik otrzyma jeden z najnowocześniejszych modeli hulajnogi elektrycznej, wytwarzanej przez renomowanego chińskiego dostawcę elektroniki. Nie trzeba się wysilać, żeby nie powiedzieć, że hulajnogi elektryczne to sprzęt wysokich lotów, bardzo nowoczesny i drogi. Pozwólmy sobie na odrobinę fantazji i przejrzyjmy najnowsze oferty.

Z ciekawością stwierdzimy, że najdroższy model hulajnogi przekracza kwotę 20 tysięcy złotych. Takie hulajnogi elektryczne ceny mogą wydawać się wygórowane, jednak w praktyce kupimy ją znacznie taniej. Tak pojazd posiada dużą, do tego pojemną baterię, która jest oczywiście bardzo droga i to w większości sprawy podnosi koszty towaru. Drugą kwestię jest, że najdroższe hulajnogi elektryczne zostały wykonane ze stopów niezniszczalnych metali, z domieszką tytanu, srebra i grafenu. Jak sami widzimy w tym przypadku przepłacamy nie tyle za jakość, co za dodatkowe bajery. Nasz pracownik roku otrzyma hulajnogę w widełkach cenowych standardowych. Nie oczekujcie od nas, że zasponsorujemy bardzo drogi gadżet. Ale do rzeczy. Uważamy, że standardowe hulajnogi elektryczne są najbardziej odpowiednim sprzętem codziennego użytku, który posiada niezbędną specyfikację, jest pewny i bezpieczny w obsłudze. Nasza firma oczekuje, że pracownik roku będzie przyjeżdżał codziennie na swojej hulajnodze do pracy, a po skończonych zajęciach opuszczał zakład okrążając go wcześniej na elektrycznym pojeździe dwa razy. Ma to swoje uzasadnienie. Otóż pragniemy w najbliższym czasie zrezygnować z dopłat do biletów miesięcznych na rzecz dopłat w ramach usług świadczeń socjalnych do hulajnóg.

Naszym celem jest aby wszyscy pracownicy w przeciągu mniej więcej roku wybrali ekonomiczne hulajnogi elektryczne jako codzienny środek osobistego transportu. Jak wiecie nasza firma zajmuje się branżą ekologiczną, dlatego staramy się świecić przykładem. Jako pierwsi pokazujemy praktyczny wymiar dbania o środowisko, który sprowadza się nie jedynie do segregacji śmieci, ale racjonalnego wysiłku opartego na przekonaniu, że ograniczając jazdę samochodem ograniczamy wydzielanie trującego smogu a tym samym przyczyniamy się do ochrony naszej planety przed szalejącym wirusem dwutlenku węgla i ołowiu.  Nasz firma zatrudnia obecnie tysiąc dwustu pracowników. Liczymy, że w najbliższego szczebla, to znaczy menedżerów i leaderów skorzysta z hulajnóg i będzie uczyć podwładnych, jak prawidłowo na nich jeździć. Chcielibyśmy bardzo, żeby zakupione hulajnogi elektryczne cieszyły się stale rosnącą popularnością i były cały czas widoczne na alejkach dojazdowych, ścieżkach i postojach. Spróbujmy wspólnymi siłami ograniczyć korzystanie z samochodów, szczególnie w godzinach szczytu, co przełoży się bezpośrednio na naszą lepszą kondycję zdrowotną i lepsze wyniki wydajności.

Zwróćcie uwagę, że nasza firma proponuje coś jeszcze. Stworzymy razem las, w którym za każde przejechane wspólnymi siłami 50 km posadzimy drzewo z gatunku iglastych. Szacujemy, że po upływie dziesięciolecia staniemy się posiadaczem wspaniałego lasu sosnowego, pełnego aromatu i świeżego powietrza. Już dzisiaj możecie przyłączyć się do naszej akcji poprzez jazdę na hulajnodze oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Jak widzicie wszystko zaczyna się teraz, a nasz plan będziemy realizować od razu po wręczeniu nagrody pracownikowi roku. Podsumowując naszą akcję, wdrażamy ją z następujących powodów. Jazda na hulajnodze jest zdrowa, korzystna dla układu krwionośnego, przeciwdziała miażdżycy, jest ekologiczna, gdyż nie wytwarzamy toksyn, jest również szybka gdyż jadąc na hulajnodze omijamy tłok, korki i co tam jeszcze. Na koniec najważniejsze, jest tania. Za prąd w gniazdku nasi pracownicy nie będą płacić. Pracujemy nad tym, aby każdy mógł naładować hulajnogę do pełna w pracowniczym warsztacie mieszczącym się na poziomie -2 naszego biurowca. Powodzenia!

Comments are closed.