Brońmy naszych oszczędności


fundusze

Ten blog jest wyrazem mojego protestu przeciwko zawłaszczeniu naszych pieniędzy przez polityków. Zabranie pieniędzy z OFE odbyło się ze skandalicznym złamaniem prawa, było zupełnie nieuczciwe i nieodpowiedzialne. Nie chcę, aby moje pieniądze ukradziono na 38 letnich emerytów policyjnych, górnicze związki zawodowe i nieudolną biurokrację, z półtora milionami urzędników.

Dlatego właśnie sprzeciwiam się takiemu traktowaniu mnie jako obywatela i nacjonalizacji moich oszczędności, które zgromadziłem na koncie emerytalnym. Rząd Donalda Tuska zachował się w sposób leninowski, konfiskując oszczędności i zagrabiając je dla swoich kolesi z administracji. Zamiast obniżać podatki i stymulować w prawdziwy sposób rozwój gospodarki, to zabiera pieniądze, aby utrzymać patologiczny, socjalistyczny system nepotyzmu Państwa. Polska stała się krajem nieudolnym, zniszczonym i słabym. Wstyd mi za takie państwo i za taką władzę. Nasze portfele Aliexpress nie będą już wypchane.

Oczekuję, że historia rozliczy tych socjalistów.

Inwestowanie w fundusze – czy może być alternatywą dla OFE?

Znalazłam dzisiaj w swojej skrzynce pocztowej ulotkę fundusz inwestycyjnego. Musiał ją tam pewnie wrzucić listonosz przez nieuwagę. I bardzo dobrze zrobił, ponieważ już od dłuższego czasu rozważałam ewentualną możliwość przystąpienia do ich otwartego funduszu. To prawda, że jest bardzo znanym w swej branży inwestorem, skupiającym się na potrzebach indywidualnych klientów, a każdą operację traktujący z najwyższą starannością wykonania. Bardzo dobrze świadczy to o tym funduszu, jako o spółce z tradycjami i stabilnością finansową, dającą gwarancję bezpieczeństwa naszych pieniędzy i przyczyniającą się do usatysfakcjonowania tym samym wszystkich odbiorców. Zmuszona manewrem szybkiego wyboru funduszu, którego musiałam dokonać aby uniknąć niechcianego losowania ubezpieczenia, zdecydowałam się na niego i muszę przyznać sama przed sobą, że był to strzał w dziesiątkę! Jestem bardzo zadowolona z tego, w jaki sposób traktuje ludzi oraz zawiera z nimi umowy.

To naprawdę kompetentna obsługa potrafiąca stanąć na wysokości zadania, odznaczająca się wysoką kultura osobistą, a klasa i szacunek, z jakim odnoszą się do każdego klienta jest po prostu godny podziwu. Nawet ceny hulajnóg dorównają poziomowi zachodniemu, a to niedobra wiadomość dla właścicieli jednośladów. Hulajnogi elektryczne mogłyby być szansą dla każdego Polaka, każdego obywatela, a tu nic z tego nie będzie.

Niejednokrotnie zamawiałam wizytę domową konkurencyjnych firm, ale tylko pracownik biurowy – przedstawiciel handlowy tego funduszu potwierdził przyjazd na czas i nie spóźnił się ani minuty. Do tego grzecznie usiadł na kanapie i od razu sprawił wrażenie raczej przyjacielsko nastawionego fotografa, niż krwiopijczego handlowca. Te wszystkie nakładające się na siebie czynniki sprawiły, że dziś już nie wyobrażam sobie życia bez polisy wykupione w funduszu, oraz pomocy oferowanej ze strony tych osób. Dodatkowo jestem częstym gościem strony internetowej, na której wypowiadam się na forum społecznościowym oraz zaznajamiam z bieżącymi informacjami, jak i nowinkami napływającymi ze świata ubezpieczeń finansowych. Strona internetowa, to także praktyczny poradnik, zawierający cenne wskazówki dla nowych użytkowników, jak również osób, pragnących przyłączyć się do funduszu i czerpać z tego faktu wiele satysfakcji. Prędzej czy później z pewnością każdy dostrzeże zyski, jakie otrzymuje z racji bycia klientem tej fenomenalnej spółki.

Comments are closed.